ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Ви молода сімя, одинокий молодий громадянин(ка)?

Ви потребуєте покращення житлових умов?

У вас немає достатньо коштів на придбання власної оселі?

Тоді ми Вам повідомимо цікаву новину!

У 2020 році Тернопільським регіональним управлінням Держмолодьжитла продовжується надання кредитів для молоді на будівництво (придбання) житла за рахунок власних коштів Держмолодьжитла.

   Треба зрозуміти, що йдеться про досить відповідальне рішення – придбати власне житло, скориставшись довгостроковим іпотечним кредитом. Термін кредитування – до 20 років. Відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на момент прийняття рішення про надання кредиту. Сьогодні ставка НБУ встановлена на рівні 11%.

Давайте разом, зовсім орієнтовно, оцінимо основні параметри кредиту.

Припустимо, молоде подружжя бажає придбати  однокімнатну квартиру (40 кв.м) економ-класу.

Вартість 1 кв.м. – 15 000 грн.

Вартість квартири 600 000 грн.

Власний внесок (не менше 10%) – 60 000 грн .

Сума кредиту (залишок вартості квартири та 4,4 % страховка) – 563 760 грн.

Термін повернення 20 років, або 240 місяців.

Погашення «тіла» кредиту щомісяця 563 760:240 = 2 349 грн.

Сплата відсотків (на старті) 563 760 Х 0,11 : 365 Х 30 = 5 097 грн.

Оплата зобов’язання за таким кредитом в першому місяці складе7 446грн. Надалі ця сума буде зменшуватись відповідно з зменшенням суми нарахованих відсотків.

      Сума не є астрономічною (схожа на актуальні орендні витрати у Тернополі).

Враховуючи вимоги до платоспроможності, кандидат для отримання кредиту повинен надати підтвердження офіційних доходів за останні 6 місяців, у разі недостатньої платоспроможності приймається до розгляду заява поручителя, про те, що його доходи будуть враховані під час розрахунку платоспроможності кандидата.

     Природньо, якщо ви обираєте більше та/або дорожче житло, то суми витрат будуть більшими. Також, відповідно вищими будуть і вимоги до платоспроможності
(для більш ретельного розрахунку завжди можливо скористуватися кредитними калькуляторами, яких безліч в Інтернеті).

Окрім цього, вас очікують витрати, пов‘язані з оформленням житла у власність, страхування об‘єкту іпотеки, а головне – приведення своєї власної оселі до ладу. Відомо, що житло будується без оздоблення і обладнання.

    Сподіваємось, що серед вас, шановні відвідувачі, є достатньо молоді, яка через свої здібності та  плідну працю отримує гідні  доходи. Головне, щоб ці доходи були офіційно підтверджені на час оформлення кредиту. Тим більше, що останні зміни у законодавстві дійсно суттєво поширили коло кандидатів. Не обов‘язково перебувати на квартобліку. Не обов‘язково бути зареєстрованим (прописаним) у Тернополі. Це дуже важливо для багатьох молодих родин, які обрали наше місто для подальшого життя, але не мають формальної ознаки тернополянина. І для таких…

Якщо Вас зацікавило наше повідомлення, розрахунки, більш детальну інформацію про умови отримання данного кредиту Ви зможете отримати в офісі регіонального управління за адресою: м. Тернопіль, вул.Грушевського, 8, (каб.444,445,446) .