ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОВЕДЕНОГО ВІДБОРУ

17 листопада 2021 року Держмолодьжитлом за участі імплементаційного Консультанта та уповноважених представників Мінреінтеграції шляхом випадкового вибору за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних, було проведено відбір переможців з числа кандидатів, що зареєструвалися для отримання пільгового іпотечного кредиту внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною Установою для Відбудови (KfW).

За результатами проведеного відбору повідомляємо про переможця в Тернопільській області:

ПІП

Унiкальний номер заявки

   Регіон

       
       

1

   Піно Ганна Олександрівна

190000044

Тернопільська область

           

Вітаємо переможця та нагадуємо про необхідність подання заяви про надання кредиту та необхідних для отримання кредиту документів, визначених Порядком пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451, в термін до 07 грудня 2021 року.

З переліком документів, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ПЕРЕМОЖЦЕМ для отримання пільгового іпотечного кредиту на придбання житла, можна ознайомитись ТУТ.

Тернопільське регіональне управління Держмолодьжитла проводить прийом громадян/відвідувачів у приміщенні  за умови дотримання протиепідемічних заходів (дотримання соціальних дистанції, масковий режим тощо).

В той же час не будуть допускатись громадяни/відвідувачі, які мають ознаки респіраторних захворювань або без наявності захисної маски.