ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ, ТА ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2019 РОЦІ!

Тернопільське регіональне управління Держмолодьжитла, повідомляє про фактичну наявність коштів в обсязі130 375 грн. та планові надходження коштів в обсязі8 239 000 грн.на рахунки управління в ГРУДНІ відповідно до розподілу коштів з загального державного бюджету на 2019 рік за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла»

У звязку з закінченням бюджетного року, враховуючи велику кількість відмов та неявок кандидатів, кандидати, які подали заяву на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла за рахунок коштів державного бюджету, заяви яких зареєстровані за номерами, а саме:

134

Фараонова М.О.

135

Лапінський М.В.

136

Ленчишин В.С.

137

Боровльов А.М.

Для отримання державної підтримки Вам необхідно  протягом5 робочих днівОСОБИСТОабо, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата,  подати до Тернопільського РУ Держмолодьжитла ЗАЯВУ про надання державної підтримки

Надання державної підтримки кандидатам буде відбуватись відповідно  дати прийняття  заяв кандидатів в ЖУРНАЛІ реєстрації заяв громадян для надання державної підтримки

ЗАЯВА про надання державної підтримки для одинокого громадянина

або

ЗАЯВА про надання державної підтримки для сім’ї з додатками:

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

• для громадян, які потребують поліпшення житлових умов

• для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

• для внутрішньо переміщених осіб

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно з переліком

 Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

Крім того повідомляємо, якщо не маєте можливості прийняти участь у Програмі та не маєте наміру отримати державну підтримку у поточному році, Вам необхідно звернутися із заявою до Тернопільського РУ Держмолодьжитла, яке розташовано за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова,  буд. 11.

При цьому за кандидатом залишається право на отримання державної підтримки у наступному бюджетному році, при умові відповідності кандидата до вимог Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 № 819 та наявності бюджетного фінансування, також за кандидатом зберігається попередній обліковий запис і строк перебування на обліку, який ведеться Тернопільським РУ Держмолодьжитла.

 заява

У РАЗІ НЕ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРОТЯГОМ 5 РОБОЧИХ ДНІВ,  з дня розміщення на сайті Тернопільського РУ Держмолодьжитла цього повідомлення, Тернопільське РУ Держмолодьжитла буде вважати Вас такими, що ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ від отримання державної підтримки і не заперечують щодо надання державної підтримки іншим громадянам, про що буде складено відповідний акт!

РЕКОМЕНДУЄМОнаступним за переліком громадянам, що зареєстровані на отримання державної підтримки, підготувати необхідні документи та відслідковувати подальші новини, розміщені на сайті Тернопільського РУ Держмолодьжитла, у зв’язку з ймовірною можливістю їх фінансування, за умови залишку коштів, відмови наявних кандидатів, або перерозподілу коштів.

БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ НАС, якщо Ви заздалегідь знаєте, що з якихось причин НЕ БУДЕТЕ брати участь та отримувати державну підтримку для будівництва (придбання) доступного житла в поточному році.

Просимо Вас повідомити про це будь-яким зручним способом:

1. за телефоном 43-09-78;

2. листом на електронну скриньку tr.19@molod-kredit.gov.ua