До уваги громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію Тернопільської області

На виконання вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1094 «Про затвердження Комплексної  державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року» Головою Тернопільської облдержадміністрації  29 лютого 2016 року підписано розпорядження за № 107-од «Про затвердження плану заходів щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та території проведення антитерористичної операції на територію області, на період до 2017 року».

            Одним із виконавців завдання щодо забезпечення права переселених громадян на житло вищевказаного Плану заходів визначено Тернопільське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

            В поточному році Тернопільським регіональним управлінням Фонду продовжується реалізація в області державних програм, спрямованих на кредитування житлового будівництва для різних верств населення регіону.

Інформацію щодо діючих програм кредитування будівництва житла можна  отримати за телефоном  (0352) 43-09-78 ( в робочі дні із 9.00 до 13.00 та із 14.00 до 17.00 консультації надаються відповідальним працівником  регіонального управління), або звернувшись безпосередньо до Тернопільського регіонального управління Фонду за адресою : місто Тернопіль, проспект С. Бандери,34, тел. 43-09-78 (робочі дні – понеділок – п’ятниця із 8.30 до 13.00 та із 13.45 до 17.15).