Багатоквартирний житловий будинок на вул. Коцюбинського, 5б

У «Тернопільбуді» є найцінніше — досвід, авторитет, значний економічний, інтелектуальний і фаховий потенціал, великі виробничі потужності і багато інших переваг.

Завдяки поєднанню новітніх методів будівництва та сучасного обладнання, вдосконаленню технологій, висококваліфікованих спеціалістів, якісному менеджменту та зваженій фінансовій політиці «Тернопільбуд» став одним із провідних підприємств будівельної галузі України.

 

 

9-ти поверховий цегляний будинок з приміщеннями громадського призначення, творчими майстернями та гаражами стоянками буде зданий в експлуатацію в ІV кварталі 2015 року

У будинку запроектовано п’ять блок-секцій, які розміщені у П-подобній формі із внутрішнім двором з дитячим майданчиком, а також майданчики для відпочинку дорослих, для чистки домашніх речей, для сушіння білизни  та для тимчасової стоянки автомобілів. У будинку розмістяться  164 квартири, 11 творчих майстерень, 34 стоянкомісць.

Будинок знаходиться у прекрасному місці неподалік від парку Слави та центру міста у тихому і затишному місці. Розвинута інфраструктура, транспортне сполучення та парк надають неповторного шарму новобудові.

У вартість квартири в «Тернопільбуді» входять металеві броньовані вхідні двері, металопластикові вікна, стяжка під підлогу, штукатурка стін, проведення всіх необхідних  комунікацій та встановлення лічильників.

Окрім того, «Тернопільбуд» робить благоустрій внутрішнього двору, фасаду, покрівлі, сходові клітки, дитячий майданчик, майданчик для відпочинку людей та господарських потреб, тим самим зберігаючи свою багаторічну репутацію будівельного лідера Тернопілля.

До речі,  про асортимент у „Тернопільбуду” красномовно говорить цифра 101. Саме стільки будинків здав у експлуатацію „Тернопільбуд» за останні 12 років. Тепер вибір будівельної компанії за Вами. Зробіть його правильно!

 

Довіряй «Тернопільбуду» і квартира в тебе буде!